De AutoPot Slangreiniger houdt uw bewateringssysteem schoon, soepel en optimaal werkend. Dit gereedschap is speciaal ontwikkeld om mineraalafzettingen en vuil te verwijderen uit 9mm en 16mm slangen en koppelingen. Regelmatig reinigen voorkomt verstoppingen en zorgt ervoor dat uw planten altijd de juiste hoeveelheid water en voeding ontvangen – precies op het moment dat ze dat nodig hebben.
Twee borstelkoppen, één tool
De 9mm borstelkop reinigt de smallere slangen en koppelingen in systemen met 1 tot 6 potten. De 16mm borstelkop is bedoeld voor de bredere toevoerslangen die water vanuit het reservoir naar de verloopkoppelingen transporteren in systemen met 6 potten of meer.
Beide borstelkoppen hebben een dubbele samenstelling: ze lossen afzettingen eerst los en voeren ze daarna volledig af uit de slang.
| Borstelkoppen – overzicht | |
|---|---|
| 9mm borstelkop | Voor kleine slangen & koppelingen – systemen met 1–6 potten |
| 16mm borstelkop | Voor grote toevoerslangen – systemen met 6 potten of meer |
Kenmerken
- Flexibele stalen veer van 1 meter
- Kunststof coating voor een soepele doorgang in smalle slangen
- Onbekleed net vóór de borstelkoppen voor maximale wendbaarheid
- Vouwt compact op – strekt volledig uit tijdens gebruik
Gebruikstips
Gebruik de slangreiniger bij het omstellen van uw systeem of bij een vermoede verstopping. Tap daarnaast regelmatig een kleine hoeveelheid water of voedingsoplossing af via de inline kraan op uw systeem – dit houdt de doorstroming optimaal tussen de reinigingsbeurten door.








